Naszą przygodę z profesjonalnym zarządzaniem najmem rozpoczęliśmy w połowie lat 90-tych ubiegłego stulecia. Wówczas zajmowaliśmy się przede wszystkim obrotem nieruchomościami, ale systematyczne poszerzanie zakresu wiedzy dotyczącej zarządzania oraz zdobywanie nowych doświadczeń doprowadziło nas do miejsca, w którym jesteśmy dzisiaj. Obecnie zarządzamy najem w największych miastach Polski. Ponadto wiele lat obecności na rynku spowodowało, iż staliśmy się ekspertami od inwestowania w nieruchomości pod wynajem.

Nasze usługi wspiera ponad 25-letnie doświadczenie oraz rzetelna wiedza. Z szacunkiem i profesjonalizmem pochodzimy do każdego Klienta oraz jego potrzeb. Rezultatem naszej pracy jest zoptymalizowanie całego procesu zarządzania nieruchomością, a przy tym minimalizacja kosztów i brak przestojów w wynajmie nieruchomości.

Wieloletnia obecność naszej firmy w branży to zarówno okresy hossy, jak i momenty regresu, ale to właśnie dzięki nim nasze usługi cechuje najwyższa jakość. Zapraszając do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z naszych usług chcemy zapewnić, że usługi FIESTA ZN są dopasowane do potrzeb, a jednocześnie elastyczne i kompleksowe.